О нас

Oversized Studio — це апсайклінг-бренд, створений у 2018 році у Києві. Його засновницею і дизайнером є Ольга Бончева. Кожна людина, яка є частиною команді бренду знає її любов до незвичайного та рідкісного одягу.

Ідея створити власний бренд одягу виникла у Ольги під час роботи стилістом. Вона не могла знайти саме те, що хотіла, і вінтажні стори та секонд-хенди стали хорошим рішенням для вирішення цієї проблеми. Спочатку вона приносила одяг для зйомок у первісному вигляді, а потім вирішила змінювати його власноруч і створювати щось абсолютно нове.

«Ми розуміємо нашу активну роль у зміні відношення до створення моди. Ми прагнемо розробити продукт, який буде справді екологічним, доступним, інноваційним та креативним, тому кожна колекція має обмежену кількість речей. Всі речі зроблені з вінтажних костюмів, піджаків, штанів або сорочок, які збираються по всьому світу: в аутлетах, вінтажках або на різних рісейл-платформах. Кожен виріб розбирається та збирається заново. Завжди є неповторним та особливим», – говорить Ольга.

Наші цінності складаються з 2 основних R:
Re-Thinking, що означає переосмислення. Переосмислення, що сприяє новому способу мислення про те, як і чому ми повинні почати сприймати моду та процес її створення по- іншому.
Re-Designing, мета вже зрозуміла з самого слова. Ми вдихаємо друге життя у річ, інколи надаємо їй іншого значення.

Девіз бренду: «Непотрібне стає бажаним».
Кожен виріб “розбирають” і “збирають” заново. Завжди унікальний. Завжди особливий. Тому всі наші речі створені в єдиному екземплярі, і кожна колекція представлена в обмеженій кількості. Ми спонукаємо людей купувати якість, а не кількість. І це створює нашу ідентичність!

Наші бестселери — це костюми та сорочки ODD, які певним чином є нашим символом. Вони віглядають досить дівно та привертають до себе увагу , так як створені з багатьох чоловічих сорочок.

Команда бренду Oversized з нетерпінням чекає знаймтсва з грузинською аудиторією та сподівається на плідну співпрацю
Ваша підтримка є дуже цінною для нас, особливо зараз.